Dla Biznesu

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zaprasza potencjalnych wystawców do aktywnego włączenia się w inicjatywę BulwARY MIEJSCE SPOTKAŃ!

Jako firma z bogatym doświadczeniem w organizacji eventów w przestrzeni miejskiej dokładamy starań, by wydarzenia organizowane na Szczecińskich Bulwarach zawsze były niepowtarzalne i na długo zapadały w pamięć naszym Gościom. Służą temu szeroko zakrojona promocja, niebanalne i interesujące programy imprez, znakomici goście i oczywiście… nietuzinkowa oferta wystawców.

Dlatego też jeśli prowadzisz działalność, która mogłaby przyczynić się do wzbogacenia oferty naszych imprez, chcesz zaoferować szczecinianom i turystom swoje produkty, masz zamiar skorzystać z wydarzeń, które każdorazowo przyciągają tysiące odwiedzających – to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu.

bulwary miejsce spotkań w internecie

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i fanpage’a Bulwarove

Znajdziesz tam najświeższe informacje o naszych wydarzeniach. Ponadto każdorazowo w zakładce „Wydarzenia” pojawiają się także informacje skierowane do potencjalnych wystawców. A w razie pytań lub wątpliwości pomocą służą nasi pracownicy działu organizacji imprez.